Nastavení verze 1.7

Nastavení verze 1.7

S novou verzí obchodního systému Prisma v_1.7 jsme se pustili do přípravy nastavení, které mohou využít klienti, pro které větší drawdown není žádoucí a je upřednostněna bezpečnost a ještě větší stabilita systému před vysokým ziskem.
Zisk vůči maximálnímu DD zde vychází zhruba 10:1. V tomto případě se nechá nastavit maximální DD na měnovém páru na hodnotu např. 15% jako další bezpečnostní pojistka.
Toto nastavení je možné použít na centovém účtu od kapitálu 4000 EUR. Při větších obchodních účtech(od 40000 EUR) lze použít i klasický obchodní účet případně i účty ECN s menším spreadem a odděleným poplatkem za open/close pozic.

S verzí obchodního systému Prisma Silver v_1.7 můžete použít na jednom obchodním účtu až 4 takto nakonfigurované měnové páry a to až na dvou obchodních účtech současně. Celkem tedy až 8 měnových párů. Tím se dosáhne velice slušné ziskovosti systému při malém riziku větších poklesů a zároveň diverzifikaci rizika do 2 obchodních účtů.
Kontaktujte nás pro další informace nebo rovnou využijte 40 denní zkušební verze zdarma a my už s vámi probereme veškeré detaily případně systém nastavíme podle Vašich preferencí.

Team PrismaFX

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Pro více informací klikněte zde. Používáním webu vyjadřujete souhlas.