1000 obchodů za námi

1000 obchodů za námi

Vážení investoři a obchodníci,
obchodní systém Prisma má již za sebou přes 1000 zrealizovaných obchodů a nutno říci, že si vede velice dobře, což je definováno celkovým čistým ziskem od spuštění na konci dubna ve výši 6.5% a my jsme natěšeni kolik to asi tak bude za rok od spuštění.
Tento měsíc jsou výsledky ještě lepší než v květnu a červnu, protože ještě máme do konce července 7 obchodních dní a systému Prisma se podařilo již nyní překonat cílovou metu 2% měsíčně.

Pro systém je vždy na trhu dostatek příležitostí k zobchodování.
Prisma využívá několik typů algoritmů, které někteří obchodníci znají jako martingale a grid. Jejich výhody a nevýhody by bylo zdlouhavé vypisovat. Obecně jsou známé spíše jejich nevýhody jež částečně oprávněně odrazují od použití takových systémů. A ano, musíme souhlasit, že pokud AOS není dostatečně propracovaný bude buď vydělávat velmi málo a nebo bude příliš rizikový. Toto Prisma řeší kvalitním matematickým modelem a celkovou propracovaností uvnitř programu zejména výpočtu úrovně zisku, rizika a využití obchodní marže.
Jedná se o zcela revoluční řešení obchodování. Je zde velmi zvýšen poměr zisku k riziku. Vysoké riziko nechce nikdo z nás podstupovat a proto jsme Prismu stvořili jako řešení pro naše obchodování. Zkrátka proto, protože se nám nepodařilo nikde najít kvalitní obchodní systém, který by jsme bez obav nasadili na naše vlastní obchodní účty. Systém, který bude spolehlivý a dlouhodobě stabilní. Ne jen pár měsíců, ale spousty let.
Nyní systém nabízíme i vám a je fakt, že si za něj necháme patřičně zaplatit. Je to tak. Pokud má AOS něco umět, tak nemůže být levný.
Počínaje verzí Basic za 5990 Kč po verzi Gold za 79000Kč, vždy dostanete kvalitní software, který zajisté změní možnosti vašeho obchodování, investování.
Necháme to na Vás 🙂

Může jít o obrázek text, kde se píše Monthly Analytics 2021 3% Monthly Gain(Change) 1. 88% 2.29% 1% 2.18% 8% 0% -0.06% 1% Apr 2021 2021 May Jun 2021 Jul 2021 Currencies popularity for July. AUDCAD: 12.1 % USDCAD:33.6% AUDNZD: 24.3 % EURUSD: .URUSD:29.9% 29.9

Může jít o obrázek stojí

Může jít o obrázek stojí

Může jít o obrázek standing a text

team AOS PrismaFX
</img src=“https:>

 

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Pro více informací klikněte zde. Používáním webu vyjadřujete souhlas.